Get Adobe Flash player

O firmie

Firma Budowlana "F-BUD" założona została w roku 1986 przez
Eugeniusza Fibica.


Dysponując młodą, dynamiczną i profesjonalnie przygotowaną kadrą techniczną realizuje:
 

  •  remonty i modernizacje obiektów usługowych, biurowych i przemysłowych;
  •  roboty termomodernizacyjne obiektów w dowolnych technologiach;
  •  inwestycje budownictwa mieszkaniowego, usługowego i przemysłowego;
  •  roboty związane z usuwaniem i utylizacją wyrobów zawierających azbest.

 

Firma" F-BUD" od początku działalności kładła szczególny nacisk na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej pozwoliło na stworzenie firmy zatrudniającej dzisiaj ponad 100 osób.

 

W minionych latach firma wykonała szereg robót związanych z kompleksową rozbudową i modernizacją wielu obiektów szkolnych, biurowych i usługowo-handlowych. Firma specjalizuje się również w wykonawstwie robót termomodernizacyjnych, obejmujących przede wszystkim docieplenia ścian i stropów metodą lekką-mokrą i lekką-suchą oraz docieplenia stropodachów .
W dotychczasowej działalności firma zrealizowała docieplenia o łącznej powierzchni około 670 tys. m².

 

W latach 2005-2007 firma jako członek konsorcjum przy współudziale firm instalacyjnych wykonała jedno z największych w Polsce przedsięwzięć termomodernizacyjnych, polegające na kompleksowej termomodernizacji 89 budynków na terenie miasta Czerwionka-Leszczyny.

 

W uznaniu za jakość i wielkość wspomnianej inwestycji firma została uhonorowana nagrodą III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie na "MODERNIZACJĘ ROKU 2007", organizowanym pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury. Wysoka jakość wykonywanych robót potwierdzona jest licznymi certyfikatami autoryzacyjnymi wiodących producentów systemów dociepleniowych, jak również pismami referencyjnymi zadowolonych inwestorów.

 

Szczególne miejsce w działalności firmy zajmuje również udział w rozwoju budownictwa mieszkaniowego. Od roku 1998 firma prowadzi liczne inwestycje mieszkaniowe, w ramach których zrealizowała kilka osiedli budynków jedno- i wielorodzinnych.

 

W uznaniu dokonań i osiągnięć, firma została uhonorowana nagrodą CZARNEGO DIAMENTU 2001 przyznawanego przez Kapitułę pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej , a w 2002 i 2007 r. otrzymała Złote Medale Izby Przemysłowo-Handlowej. W roku 2010 firma została laureatem I miejsca w ogólnopolskim konkursie ORŁY POLSKIEGO BUDOWNICTWA 2010 w kategorii Modernizacja Obiektów.

 

W przypadku skorzystania z usług naszej firmy gwarantujemy:
terminowość, wysoką jakość robót oraz wykonanie wszystkich prac zgodnie z życzeniami Inwestora.

Informacje kontaktowe

44-286 Wodzisław Śląski | os. XXX-lecia 62 C

tel:. 32 454 56 88-90 | f-bud@f-bud.com.pl

Informacje ogólne
© 2010 F Bud
Realizacja: Marcom Interactive